Sajado

Sajado Eurovea vám okrem obedového menu podávaného formou „All you can eat“ ponúka rozmanitý výber rôznych ázijských špecialít podľa vášho výberu. 

U nás môžete objednávať aj z jedálneho lístku A La carte .

Zodpovedný vedúci : Yiyu Zhou
Tel. kontakt a rezervácie 
+421 2 2091 5465

V lete pre vás pripravujeme rozmanité nápoje a špeciality, ktoré si môžete vychutnať na terase.

Miešané druhy čajov

Telo s vôňou ruží

Charakteristika : Vhodné pre ľudí, ktorý trpia podráždenosťou, alebo depresiou. Účinky : Podporuje cirkuláciu krvi, peknú a zdravú pokožku, napomáha riadnemu prúdeniu energie čchi v organizme, odblokuje depresie, spôsobuje voňavý dych a voňavé telo. Dlhodobým a pravidelným užívaním napomáha zvýšeniu sebavedomia.

Ľaliové sny

Charakteristika : Vhodné pre ľudí trpiacich nespavosťou, alebo nadmerným snívaním, stresom, ako aj pre ľudí s celkove zlou kvalitou spánku. Účinky : Napomáha zdravému spánku, upokojeniu, reguluje funkciu žliaz s vnútornou sekréciou a biologické hodiny.

Romantický jazmín

Charakteristika : Vhodné pre ľudí, ktorí majú dlhý pracovný čas s veľkým pracovným vypätím, sú vystresovaní, obzvlášť zamestnané ženy náchylné na depresiu, alebo ľudia, ktorí musia často ponocovať. Účinky : Odstraňuje únavu, pomáha udržiavať povznesenú náladu a odblokovať stres.

Krásna pokožka s bohatstvom vitamínu C

Charakteristika : Vhodné pre ženy s tmavšou pokožkou a bohatým pigmentom, resp. s pigmentovými fliačikmi na tvári. Účinky : Obsahuje veľa rôznych vitamínov, ovocné kyseliny, najmä však vitamín C, ktorého množstvo je v porovnaní s bežným ovocím až stonásobné. Čaj napomáha tomu, aby pokožka nebola príliš tmavá a aby ostávala vláčna.

Nádherné oči krásavice

Charakteristika : Vhodné pre ľudí, ktorí trpia únavou očí spojenou s pocitmi svrbenia, pálenia v očiach, pre ľudí dlhodobo sediacich pred obrazovkou monitoru, pre ľudí trpiacich slzavosťou očí, precitlivelosťou očí na vietor, alebo pre ľudí, ktorým sa tvoria pod očami tmavé kruhy. Účinky : Uvoľňuje svaly v okolí očí, napomáha cirkulácii krvi v organizme, redukuje kruhy pod očami a opuchnuté oči, celkovo zlepšuje zrak a ostrosť videnia.

Krásavica s drobnou tvárou

Charakteristika : Vhodné pre ľudí, ktorí často ponocujú. pokožka je unavená a ovisnutá, tvár je opuchnutá a pre tých, ktorú túžia mať krajšie a výraznejšie črty tváre. Účinky : Uvoľňuje tuk uložený na tvári, redukuje nadbytočný obsah vody z tváre a skrášľuje jej celkový tvar. Napomáha tiež zvýšiť elasticitu ochabnutej pokožky.

Anjel-bojovník s akné

Charakteristika : Vhodné pre ľudí s nadmerne mastnou pokožkou, najmä pre ženy, ktoré sú náchylné na tvorbu akné . Účinky : Regulácia činnosti žliaz s vnútornou sekréciou, potlačenie vylučovania tukov do pokožky, protizápalový účinok a schopnosť zabíjať baktérie, zvyšovanie imunity pokožky. Dlhodobé užívanie bráni recidíve problémov .

Chudnutie spojené s elánom a vitalitou

Charakteristika : Vhodné pre ľudí s nedostatočnou telesnou aktivitou. s nadmernou výživou a s túžbou po krajšej, štíhlejšej postave. Účinky : Odbúrava z tela toxíny, upravuje vnútornú sekréciu, redukuje tvorbu pigmentu, pomáha pri tvorbe kolagénu. Pri pravidelnom užívaní bude vaše telo vydávať príjemnú vôňu a zvýši sa šarm vašej osobnosti, nervový systém sa upokojí, naštartuje sa rýchlejšie trávenie, podarí sa vám odbúrať z tela tuk, čím sa dostaví nárast energie a vitality.

Aromatická vôňa kúpeľov

Charakteristika : Vhodné pre ľudí, najmä ženy, ktoré musia v práci často absolvovať rôzne spoločenské posedenia, často požívajú mastné jedlá, majú problémy s akné, trpia zápachom z úst a majú suchú pokožku s početnými vráskami. Účinky : pomáha vstrebávať v tele alkohol, v lete pomáha pri úpale, alebo pri pocite horúčavy, ochraňuje pokožku tváre, redukuje tvorbu pieh na tvári, eliminuje v organizme škodlivé látky, pomáha pri nadmernom močení, zabraňuje opuchom v tele, podporuje vylučovanie žlče, čím napomáha spaľovať tuky. Dlhodobé užívanie zlepšuje metabolizmus, pomáha proti zápche, upravuje vnútornú sekréciu a podporuje vláčnosť pokožky a jej svetlú pigmentáciu.

Magické krivky tela

Charakteristika : Vhodné pre ženy, ktoré majú veľa tuku usadeného na bruchu a stehnách ako aj pre tých, ktorí majú sedavé zamestnanie a chýba im šport, resp. trpia nadváhou. Účinky : Pomáha zabraňovať tvorbe kŕčových žíl a opuchnutým nohám, zlepšuje estetickú kvalitu vašich nôh, odbúrava z tela tuk, zlepšuje stav pokožky pri celulitíde, pomáha dosiahnuť štíhlejšiu líniu a jemnú pokožku.

Pôvabné kvety

Charakteristika : Vhodné pre ženy podráždené, nervózne, resp. so sklonmi k depresii, ďalej pre ženy, ktorým sa znížila tvorba vajíčok vo vaječníkoch a ktoré majú disharmóniu vo vylučovaní žliaz s vnútornou sekréciou. Účinky : Rastliny s vysokým obsahom rastlinných hormónov, ktoré sú v ľudskom tele dobre a rýchlo absorbované. Lahodná vôňa čaju môže napomôcť k zlepšeniu nálady a zároveň sa budete cítiť mladšie.

Štíhla ruža

Charakteristika : Vhodné pre ženy, ktoré radi konzumujú mastné jedlá, trpia nedostatkom pohybu, nadmernou hmotnosťou a túžia byť štíhle. Účinky : Redukcia tukov a schudnutie, zlepšenie stavu pokožky na tvári, redukcia tvorby pieh, zníženie hladiny cholesterolu v krvi, dopĺňanie vitamínu C a pomoc pri odbúravaní depresie a úzkosti.

Osviežujúci nápoj z citrónu

Charakteristika : Vhodné pre ľudí, ktorí trpia pocitom suchosti v ústach, tvoria sa im v ústach afty, na tvári majú pehy a trpia zápachom z úst. Účinky : Pomáha bojovať proti kašľu a proti tvorbe hlienov, napomáha funkcii sleziny, čulej a sviežej nálade počas dňa, zlepšuje cirkuláciu krvi a absorpciu vápnika do organizmu, bohatstvo na vitamín C, ktorý účinkuje aj preventívne pri tvorbe nádorov, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, pomáha proti pocitom horúčavy, zabraňuje únave, posilňuje imunitný systém, spomaľuje proces starnutia a udržiava elasticitu vašej pokožky.

Čaj z kustovnice a kvetu chryzantémy

Charakteristika : Vhodné pre tých, ktorí majú sedavé zamestnanie, trpia únavou očí aj tela a často sú vystavení veľkému stresu. Účinky : Kustovnica je bohatá na karotén a vitamíny A1, B1, B2, C, kalcium, železo a iné látky, napomáha zvýšenie imunity, spomaľuje proces starnutia, pomáha ako prevencia proti rakovine. Používa sa ako cenný výživový doplnok, pretože zvyšuje schopnosť pokožky prijímať výživu. Najviac sa používa na zníženie hladinu cukru, tukov a cholesterolu v krvi, zabraňuje kôrnateniu ciev, napomáha zmäkčeniu ciev, znižuje hladinu cholesterolu a triglyceridov, ďalej napomáha funkcii pečene a pri regenerácii pečeňových buniek. Zvyšuje imunitu organizmu.