Sajado

Sajado Eurovea vám okrem obedového menu podávaného formou „All you can eat“ ponúka rozmanitý výber rôznych ázijských špecialít podľa vášho výberu. 

U nás môžete objednávať aj z jedálneho lístku A La carte .

Zodpovedný vedúci : Yiyu Zhou
Tel. kontakt a rezervácie 
+421 2 2091 5465

V lete pre vás pripravujeme rozmanité nápoje a špeciality, ktoré si môžete vychutnať na terase.

Čaje z jednej rastliny

Čaj z ruže

Účinky : Napomáha dobrému prúdeniu energie čchi v organizme a zabraňuje depresii. Zlepšuje cirkuláciu krvi, odblokováva upchaté cievy, likviduje škodliviny v tele, pomáha proti opuchom a pomáha likvidovať vyrážky na tvári súvisiace s disharmonickým vnútorným vylučovaním. Dlhodobé užívanie má dobré účinky pre krásnu pleť. Pomáha likvidovať voľné radikály a pigmentové škvrny. Napomáha k celkovej vitalite a pocitom sviežosti.

Šípkový čaj

Účinky : Veľmi vysoký obsah vitamínu C, dobré účinky pre krásnu pleť. Ďalej obsahuje aj vitamíny B, E, K atď. Pri častom ponocovaní tento čaj napomáha udržať psychickú sviežosť.

Čaj z žltohlavu čínskeho

Účinky : Dopĺňa v organizme vitamín C a železo. Pôvodne to bol nápoj určený pre cisársky dvor. Priaznivý účinok na hrdlo a pľúca. Má tiež osviežujúce účinky v horúčave.

Kvet Kchang-sien

Účinky : Táto posvätná rastlina z Tibetu má v liečiteľstve veľkú hodnotu. Pre mužov je dobrá na podporenie funkcie obličiek a zároveň na posilnenie sexuálnych schopností. U žien napomáha udržiavať a regulovať energiu čchi v tele a tiež upravuje vylučovanie žliaz s vnútornou sekréciou a podporuje vláčnosť pokožky a zdravý rast vlasov.

Čaj z ľalie

Účinky : Podporuje činnosť pľúc, blahodarne pôsobí na nervový systém a vnútorný pokoj, obsahuje viaceré vitamíny a minerály ako železo, kalcium. Má veľkú hodnotu v liečiteľstve. Chuť je jemne sladká i horká zároveň. Čistí črevá a žalúdok, likviduje v tela škodliviny a pôsobí proti zápche.

Čaj z Chryzantémy „žltá hora“

Účinky : Nakoľko rastlina obsahuje glykozidy, aminokyseliny, flavonoidy a rad vitamínov aj stopových prvkov, podporuje činnosť pečene a dobré fungovanie zraku. Dlhodobým užívaním napomáha vláčnosti pokožky a pomáha proti opuchom očí aj proti zápche.